INVEX FONDI SIA

ir daudznozaru finanšu uzņēmums, kurš strādā ar INVEX FONDI preču zīmēm un tādējādi ieņem nozīmīgu vietu biznesa konsultāciju un ar biznesa pārdošanas darbībām saistīto pakalpojumu tirgū. Savu darbību INVEX grupa uzsāka 2004. gadā.

INVEX FONDI SIA, strādājot ar INVEX FONDI preču zīmēm, ir vairāk nekā 20 pārstāvniecības dažādās Latvijas pilsētās un reģionos, kur uzņēmumu pārstāv vadošie vietējie grāmatvedības uzņēmumi. Šāds pārstāvniecību modelis ļauj paplašināt klientu loku. Klienti saņem visus nepieciešamos pakalpojumus biznesa plānu un projektu izstrādē, lai piesaistītu Eiropas Savienības finansējumu. Palīdzot sagatavot biznesa plānu, piedāvājam klientam savu palīdzību visos projekta izstrādes posmos – sākot no idejas formulēšanas līdz pilnīgai projekta realizācijai, tostarp sadarbību ar kredītiestādēm. Jūsu biznesa projekts – tā ir mūsu atbildība.

Faktorings - apgrozāmie līdzekļi bez ķīlas un regresa

INVEX FONDI SIA, izmantojot uz līguma pamata INVEX FONDI preču zīmes, ir Latvijas kompānija, kas saviem klientiem sniedz starptautiskā eksporta faktoringa starpniecības pakalpojumus visā ES teritorijā, kā arī Āzijas valstis un Amerikas kontinentā:

  • ar finansējumu līdz 90% apmēram
  • eksportam uz 90 pasaules valstīm
  • bez ķīlas
  • ar 100% pircēja riska segumu

JAUNUMI

IEKĀRTAS UN TEHNOLOĢIJAS NO SPĀNIJAS AR GARANTĒTU FINANSĒJUM...

16.08.22 /
/

SERCOBE ir Spānijas tehnoloģiju ražotāju uzņēmumu asociācija ar vairāk kā 50 gadu vēsturi un aptuveni 1170 dalībniekiem. Organizācijas galvenais uzdev...

Uzzināt vairāk...

Kopfinansēšanas pakalpojumi biznesa uzsācējiem un projektu a...

02.08.22 /
/

Izmantojiet iespēju izvietot investīciju piedāvājumu augošā, ES Kolektīvās finansēšanas Regulas prasībām atbilstošā platformā naudas līdzekļu piesaist...

Uzzināt vairāk...

Koksnes pelni - izcils bioloģiskais mēslojums - vectēvu parb...

17.07.22 /
/

Mūsu uzņēmums piedāvā unikālus, dabīgas izcelsmes, ekoloģiski tīrus mēslojumus. Līdz šīm mūsu produkts tiek pārsvarā izmantots rekordliela ražīguma ie...

Uzzināt vairāk...

MŪSU PAKALPOJUMI

Faktorings - apgrozāmie līdzekļi bez ķīlas un regresa

INVEX FONDI SIA, kas ir INVEX FONDI preču zīmju lietotājs Latvijā, piedāvā saviem klientiem starptautiskā eksporta faktoringa pakalpojumu.

Biznesa plānu izstrāde un darbs ar kredītiestādēm

Iespējams, Jums nepieciešams finansējums, lai uzsāktu sen iecerēto biznesa ideju, paplašinātu saimniecisko darbību vai attīstītu jaunu produktu vai pakalpojumu jau esošajā uzņēmumā.

Eiropas Savienības struktūrfondu projektu izstrāde un vadība

Eiropas Savienības finansējums, ko piedāvā ES fondi, ir nozīmīgs atbalsts daudzu biznesa projektu īstenošanā. Taču, lai saņemtu šo finansējumu, nepieciešams rūpīgi un nosacījumiem atbilstoši izstrādāts biznesa projekts.

Zinātniskā pētniecība jaunu tehnoloģiju ieviešanai

Mūsu uzņēmums piedāvā pētniecības pakalpojumus Jūsu idejas vai iecerētā projekta realizējamības un mēroga apzināšanai.

Apgrozāmo līdzekļu finansēšana / Kredītriska apdrošināšanas risinājumi

Minētā apdrošināšana ir piemērojama gan tad, kad Jūsu pircējiem eksistē atliktie maksājumi, gan tad, kad ir nepieciešamība veikt avansa maksājumus Jūsu kompānijas piegādātājiem.

Investīcijas

Realizējot jebkuru biznesa projektu, visgrūtākais posms ir finansējuma piesaiste. INVEX FONDI SIA lielākie sadarbības partneri ir no Norvēģijas un Šveices, bet sadarbojamies arī ar partneriem no Muitas savienības valstīm gan ES valstīm.

Investīciju fondu dibināšana

Izstrādāsim dokumentāciju ieguldījumu fondu visās galvenajās darbības jomās Latvijā un Eiropas Savienībā, tai skaitā: fondu ar apakšfondiem veidošana un dibināšana, ieguldījumu fondu strukturēšana, investīciju politikas, pārvaldes un mārketinga strukturēšana, nepieciešamo apstiprinājumu saņemšana no valsts iestādēm.

Biznesa pārdošana

Pārdot biznesu vai pārdot uzņēmumu ir nopietns un atbildīgs solis. Ja dažādu apsvērumu dēļ lēmums šādai rīcībai ir pieņemts, INVEX FONDI SIA palīdzēs Jums korekti atrisināt ar biznesa pārdošanu saistītos jautājumus. Garantējam, ka informācija par Jūsu vēlmi pārdot uzņēmumu, netiks izplatīta publiskajā telpā.

Starptautisko tirdzniecības operāciju kreditēšana

INVEX FONDI SIA piedāvā bankas finansējumu darījumiem ar dažādām produktu grupām, kam ir plašs realizācijas tirgus un prognozējama likviditāte.

Grāmatvedības pakalpojumi

INVEX FONDI SIA piedāvā kvalitatīvu un precīzu finanšu datu apstrādi un uzskaiti, kas palīdz plānot un kontrolēt uzņēmumā notiekošos procesus, kā arī ietaupīs laiku un resursus Jūsu uzņēmuma saimnieciskās darbības veikšanai.

Ārvalstu kompāniju dibināšana, uzturēšana un finanšu atskaišu sagatavošana

INVEX FONDI SIA sniegs nepieciešamās konsultācijas un organizēs kompāniju reģistrāciju prestižās ārvalstu  jurisdikcijās, sniegs konsultācijas bankas kontu atvēršanas jautājumos, kā arī sniegs atbalstu šo kompāniju uzturēšanā un finanšu atskaišu sagatavošanā.

Konsultācijas konta atvēršanā un apkalpošanā kredīta institūcijās

Mūsdienīgi nosacījumi bankas sektorā, diktē jaunus noteikumus visiem klientiem. Daudziem ir jautājumi un nepieciešami jauni risinājumi. Palīdzēsim atrast atbildes interesējošiem jautājumiem un atradīsim risinājumus jebkurai situācijai.

ATSAUKSMES

STRUKTŪRA

Image

PARTNERI

Uzticami biznesa partneri ir viens no veiksmīgas uzņēmējdarbības stūrakmeņiem. Tādēļ arī mēs, INVEX FONDI SIA, kas esam INVEX FONDI preču zīmju lietotāji, sadarbojamies ar augsta līmeņa profesionāļiem katrā konkrētajā nozarē. Mūsu klientiem varam piedāvāt vēl augstākas kvalitātes pakalpojumus.

Image
Image
Image
image
image

PROFESIONĀĻIEM

ES un valsts atbalsta programmas
www.welcomeurope.com, www.liaa.gov.lv, www.lad.gov.lv, www.altum.lv, www.atsperiens.lv, www.nva.gov.lv, www.sif.lv, www.kkf.lv, www.estlat.eu, www.centralbaltic.eu, www.latlit.eu, www.enpi-cbc.eu, www.estlatrus.eu, www.varam.gov.lv, www.eurostars-eureka.eu, www.viaa.gov.lv, www.cfla.gov.lv

Informācijas avoti par ES atbalsta programmam.

invex-fondi-info.jpg

Rekvizīti

INVEX FONDI SIA
Reģ.Nr.: 50103557061
Juridiskā adrese: Auduma iela 33-2, Rīga, LV-1024
Faktiskā adrese: Duntes iela 34, Rīga, LV-1005

Juridiska adrese: Auduma iela 33-2, Rīga, Latvija, LV-1024
Biroja adrese: Duntes iela 34, Rīga, Latvija, LV-1005
E-pasts: info@invex.lv

Tālrunis: +371 67377787

INVEX FONDI SIA reģ.nr. 50103557061 ir preču zīmju - nr.M66864 - INVEX; nr.M67912 - INVEX FONDI; nr.M69293 (apaļais spiedogs); nr.M66388 (vizuālā preču zīme) - lietotājs. Lietošanas un izmantošanas tiesības nodotas pamatojoties uz līgumu nr.01/01.01.20, kas noslēgts starp preču zīmju īpašnieku PROFECTUS GROUP SIA reģ.nr. 40103492416 un lietotāju INVEX FONDI SIA.

© 2022 INVEX FONDI SIA. Visas tiesības ir aizsargātas.

Developed by "DevOps" SIA

Kalkulators
Ievadiet summu
Ievadiet termiņu
Iavadiet likmi
Atmaksas grafiks
CREDIT_CALC_FORM_INPUT_SCHEDULE_REQUIRED_DEFAULT
Pasūtīt zvanu Atstājiet savu telefona numuru, un mēs piezvanīsim jums un atbildēsim uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem!
The Name is required
The Phone is required
The Police is required
Paldies par pieteikumu!. Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums norādītajā laikā.