Pakalpojumi

Iespējams, Jums nepieciešams finansējums, lai uzsāktu sen iecerēto biznesa ideju, paplašinātu saimniecisko darbību vai attīstītu jaunu produktu vai pakalpojumu jau esošajā uzņēmumā.

Svarīgs nosacījums biznesa attīstībai - Jums nepieciešams biznesa plāns. Tas vajadzīgs gan tiem, kas sāk no nulles, gan tiem, kas turpina jau iesākto uzņēmējdarbību, attīsta esošo biznesu un plāno realizēt jaunas idejas. Biznesa plāna izstrāde ļaus Jums reālāk paraudzīties uz esošo situāciju un palīdzēs izvēlēties pareizo stratēģiju nākotnei.

Eiropas Savienības finansējums, ko piedāvā ES fondi, ir nozīmīgs atbalsts daudzu biznesa projektu īstenošanā. Taču, lai saņemtu šo finansējumu, nepieciešams rūpīgi un nosacījumiem atbilstoši izstrādāts biznesa projekts.

Uzņēmuma INVEX FONDI projektu pieteikumu izstrādes konsultantiem ir vairāk nekā sešu gadu sekmīga pieredze darbā ar Eiropas Savienības pirmsstrukturālo fondu, struktūrfondu un biznesa attīstības projektu izstrādi.

Mūsu uzņēmums piedāvā pētniecības un attīstības pakalpojumus Jūsu iecerētās idejas un attiecīgā projekta reālistiskuma un lieluma apzināšanai, kā arī pievilcības veicināšanai investoriem (kredītiestādēm, sponsoriem vai komisijai, kas pieņem lēmumu par finansējuma piešķiršanu no Eiropas Savienības struktūrfondiem).

Mūsu veiktie pētniecības un attīstības pakalpojumi, galvenokārt, paredz sekojošo:

Realizējot jebkuru biznesa projektu, visgrūtākais posms ir finansējuma piesaiste. INVEX FONDI lielākie sadarbības partneri ir no Vācijas un ASV, bet sadarbojamies arī ar partneriem no Muitas savienības valstīm gan ES valstīm. Pateicoties mūsu sadarbības partneriem, esam piesaistījuši investorus, kas ar savu līdzfinansējumu devuši iespēju Latvijas uzņēmumiem realizēt ES atbalsta projektus aptuveni 50 000 000 EUR apmērā.

Izstrādāsim dokumentāciju ieguldījumu fondu visās galvenajās darbības jomās Latvijā un Eiropas Savienībā, tai skaitā:

  • fondu ar apakšfondiem veidošana un dibināšana;
  • ieguldījumu fondu strukturēšana;
  • investīciju politikas, pārvaldes un mārketinga strukturēšana;
  • nepieciešamo apstiprinājumu saņemšana no valsts iestādēm;
  • normatīvi tiesiskā regulējuma prasību izpildes jautājumi, ieskaitot pilnas dokumentu paketes (fondu prospektu un pārvaldnieka darbības plāna) sagatavošana atbilstoši Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) prasībām.

Pārdot biznesu vai pārdot uzņēmumu ir nopietns un atbildīgs solis. Ja dažādu apsvērumu dēļ lēmums šādai rīcībai ir pieņemts, INVEX FONDI palīdzēs Jums korekti atrisināt ar biznesa pārdošanu saistītos jautājumus. Garantējam, ka informācija par Jūsu vēlmi pārdot uzņēmumu, netiks izplatīta publiskajā telpā.

INVEX FONDI piedāvā kvalitatīvu un precīzu finanšu datu apstrādi un uzskaiti, kas palīdz plānot un kontrolēt uzņēmumā notiekošos procesus, kā arī ietaupīs laiku un resursus Jūsu uzņēmuma saimnieciskās darbības veikšanai.

Ikviens biznesa projekts vienmēr ir saistīts ar grāmatvedības un finanšu jautājumu risināšanu. Lai projekts būtu veiksmīgs un sasniegtu izvirzītos mērķus, šīs jomas sakārtošana jāuztic profesionāļiem.

Adrese: Vīlandes iela 7-1, Rīga, LV-1010
E-pasts: info@invex.lv

Tālrunis: +371 67212270
Fakss: +371 67212271

© 2018 INVEX FONDI SIA. Visas tiesības ir aizsargātas.

Pasūtīt zvanu Atstājiet savu telefona numuru, un mēs piezvanīsim jums un atbildēsim uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem!
The Name is required
The Phone is required
Paldies par pieteikumu!. Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums norādītajā laikā.
Kalkulators
Ievadiet summu
Ievadiet termiņu
Iavadiet likmi
Atmaksas grafiks
CREDIT_CALC_FORM_INPUT_SCHEDULE_REQUIRED_DEFAULT