Pakalpojumi

Iespējams, Jums nepieciešams finansējums, lai uzsāktu sen iecerēto biznesa ideju, paplašinātu saimniecisko darbību vai attīstītu jaunu produktu vai pakalpojumu jau esošajā uzņēmumā.

Svarīgs nosacījums biznesa attīstībai - Jums nepieciešams biznesa plāns. Tas vajadzīgs gan tiem, kas sāk no nulles, gan tiem, kas turpina jau iesākto uzņēmējdarbību, attīsta esošo biznesu un plāno realizēt jaunas idejas. Biznesa plāna izstrāde ļaus Jums reālāk paraudzīties uz esošo situāciju un palīdzēs izvēlēties pareizo stratēģiju nākotnei.

Eiropas Savienības finansējums, ko piedāvā ES fondi, ir nozīmīgs atbalsts daudzu biznesa projektu īstenošanā. Taču, lai saņemtu šo finansējumu, nepieciešams rūpīgi un nosacījumiem atbilstoši izstrādāts biznesa projekts.

Uzņēmuma INVEX FONDI SIA projektu pieteikumu izstrādes konsultantiem ir vairāk nekā sešu gadu sekmīga pieredze darbā ar Eiropas Savienības pirmsstrukturālo fondu, struktūrfondu un biznesa attīstības projektu izstrādi.

Mūsu uzņēmums piedāvā pētniecības un attīstības pakalpojumus Jūsu iecerētās idejas un attiecīgā projekta reālistiskuma un lieluma apzināšanai, kā arī pievilcības veicināšanai investoriem (kredītiestādēm, sponsoriem vai komisijai, kas pieņem lēmumu par finansējuma piešķiršanu no Eiropas Savienības struktūrfondiem).

Mūsu veiktie pētniecības un attīstības pakalpojumi, galvenokārt, paredz sekojošo:

Realizējot jebkuru biznesa projektu, visgrūtākais posms ir finansējuma piesaiste. INVEX FONDI SIA izmantojot INVEX FONDI preču zīmes, lielākie sadarbības partneri ir no Vācijas un ASV, bet sadarbojamies arī ar partneriem no Muitas savienības valstīm gan ES valstīm. Pateicoties mūsu sadarbības partneriem, esam piesaistījuši investorus, kas ar savu līdzfinansējumu devuši iespēju Latvijas uzņēmumiem realizēt ES atbalsta projektus aptuveni 50 000 000 EUR apmērā.

Izstrādāsim dokumentāciju ieguldījumu fondu visās galvenajās darbības jomās Latvijā un Eiropas Savienībā, tai skaitā:

 • fondu ar apakšfondiem veidošana un dibināšana;
 • ieguldījumu fondu strukturēšana;
 • investīciju politikas, pārvaldes un mārketinga strukturēšana;
 • nepieciešamo apstiprinājumu saņemšana no valsts iestādēm;
 • normatīvi tiesiskā regulējuma prasību izpildes jautājumi, ieskaitot pilnas dokumentu paketes (fondu prospektu un pārvaldnieka darbības plāna) sagatavošana atbilstoši Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) prasībām.

Pārdot biznesu vai pārdot uzņēmumu ir nopietns un atbildīgs solis. Ja dažādu apsvērumu dēļ lēmums šādai rīcībai ir pieņemts, INVEX FONDI SIA palīdzēs Jums korekti atrisināt ar biznesa pārdošanu saistītos jautājumus. Garantējam, ka informācija par Jūsu vēlmi pārdot uzņēmumu, netiks izplatīta publiskajā telpā.

INVEX FONDI SIA piedāvā kvalitatīvu un precīzu finanšu datu apstrādi un uzskaiti, kas palīdz plānot un kontrolēt uzņēmumā notiekošos procesus, kā arī ietaupīs laiku un resursus Jūsu uzņēmuma saimnieciskās darbības veikšanai.

Ikviens biznesa projekts vienmēr ir saistīts ar grāmatvedības un finanšu jautājumu risināšanu. Lai projekts būtu veiksmīgs un sasniegtu izvirzītos mērķus, šīs jomas sakārtošana jāuztic profesionāļiem.

INVEX FONDI SIA ir Latvijas kompānija, kas lieto INVEX FONDI preču zīmes, un saviem klientiem sniedz starptautiskā eksporta faktoringa starpniecības pakalpojumus visā ES teritorijā, kā arī Āzijas valstis un Amerikas kontinentā:

 • ar finansējumu līdz 90% apmēram
 • eksportam uz 90 pasaules valstīm
 • bez ķīlas
 • ar 100% pircēja riska segumu

Faktoringa pakalpojuma pamatnosacījumi:

 • Pircēja limitu nosaka pircēja maksātspēja
 • Faktoringa limitu nosaka klienta spēja piegādāt preces un pakalpojumus noteiktā apmērā
 • Pircēju apmaksas termiņš parasti ir līdz 90 dienām, bet atsevišķām preču grupām var būt garāks
 • Finansējuma apmērs 70%-90% apmērā tiek noteikts atkarībā no preces vai pakalpojuma specifikas, atlikušo summu klients saņem pēc pircēja apmaksas
 • Faktoringa līgums parasti tiek noslēgts uz 1 gadu
 • Finansējums tiek izsniegts brīdī, kad klients izpildījis preču vai pakalpojuma piegādes nosacījumus un iesniedzis INVEX FONDI SIA to apliecinošus dokumentus
 • Pircēja parāds tiek nodots EKSPORTA FAKTORAM, kas to attiecīgi nodod partnerim pircēja valstī, kurš uzņēmies pircēja risku (Importa Faktoram)

fact scheme lv

Pēc Faktoringa pieteikuma veidlapas saņemšanas no Jūsu uzņēmuma, INVEX FONDI SIA nodod dokumentus un saņēmto informāciju Partnerim - Eksporta Faktoram, kura pienākums ir vērsties pie attiecīgā pircēja faktoringa limita noteikšanai. Ja pircēja limits tiek apstiprināts, tad:

 • Jūsu uzņēmums paraksta pirkuma līgumu ar pircēju
 • Jūsu uzņēmums paraksta faktoringa līgumu ar Eksporta Faktoru
 • Jūsu uzņēmums informē pircēju par faktoringu ar Ievadvēstules palīdzību

Tālāk:

 1. Jūsu uzņēmums piegādā preces pircējam
 2. Jūsu uzņēmums caur Eksporta Faktoru (ar INVEX FONDI SIA starpniecību) nodod prasījuma tiesības pret pircēju Importa Faktoram, iesniedzot INVEX FONDI SIA pārdošanas darījumu apliecinošos dokumentus - līgumu, rēķinu un piegādes dokumentus
 3. Eksporta Faktors ieskaita Jūsu uzņēmumam iepriekš nolīgto faktoringa avansa finansējumu līdz 90% apmēram no pārdoto preču vērtības, atskaitot faktoringa izmaksas
 4. Importa Faktors iekasē rēķinu saskaņā ar tā apmaksas nosacījumiem
 5. Importa Faktors pārskaita iekasēto summu Eksporta Faktoram
 6. Eksporta Faktors attiecīgi Jūsu uzņēmumam ieskaita starpību starp saņemto maksājumu un iepriekš ieskaitīto faktoringa avansa finansējumu

Faktoringa pieteikuma veidlapa.

Juridiska adrese: Auduma iela 33-2, Rīga, Latvija, LV-1024
Biroja adrese: Duntes iela 34, Rīga, Latvija, LV-1005
E-pasts: info@invex.lv

Tālrunis: +371 67377787

INVEX FONDI SIA reģ.nr. 50103557061 ir preču zīmju - nr.M66864 - INVEX; nr.M67912 - INVEX FONDI; nr.M69293 (apaļais spiedogs); nr.M66388 (vizuālā preču zīme) - lietotājs. Lietošanas un izmantošanas tiesības nodotas pamatojoties uz līgumu nr.01/01.01.20, kas noslēgts starp preču zīmju īpašnieku PROFECTUS GROUP SIA reģ.nr. 40103492416 un lietotāju INVEX FONDI SIA.

© 2022 INVEX FONDI SIA. Visas tiesības ir aizsargātas.

Developed by "DevOps" SIA

Kalkulators
Ievadiet summu
Ievadiet termiņu
Iavadiet likmi
Atmaksas grafiks
CREDIT_CALC_FORM_INPUT_SCHEDULE_REQUIRED_DEFAULT
Pasūtīt zvanu Atstājiet savu telefona numuru, un mēs piezvanīsim jums un atbildēsim uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem!
The Name is required
The Phone is required
The Police is required
Paldies par pieteikumu!. Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums norādītajā laikā.