Pakalpojumi

Zinātniskā pētniecība jaunu tehnoloģiju ieviešanai

Mūsu uzņēmums piedāvā pētniecības un attīstības pakalpojumus Jūsu iecerētās idejas un attiecīgā projekta reālistiskuma un lieluma apzināšanai, kā arī pievilcības veicināšanai investoriem (kredītiestādēm, sponsoriem vai komisijai, kas pieņem lēmumu par finansējuma piešķiršanu no Eiropas Savienības struktūrfondiem).

Mūsu veiktie pētniecības un attīstības pakalpojumi, galvenokārt, paredz sekojošo:

  • pētījumi, kuru rezultātā iespējams pretendēt uz LIAA ( Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra) atbalstu APVI( Augstas pievienotās vērtības investīcijas) programmas ietvaros;
  • rūpnieciskie pētījumi, kuru mērķis ir iegūt jaunas zināšanas un paņēmienus, ko izmatot jaunu produktu, tehnoloģiju izstrādei vai būtisko esošo produktu vai tehnoloģiju uzlabošanai;
  • eksperimentālā izstrādne - zinātnisko atziņu, tehnoloģisko, komerciālo zināšanu vai prasmju kombinēšana, modelēšana vai izmantošana, lai radītu jaunus vai būtiski uzlabotus produktus, tehnoloģijas vai darbības, kuras mērķis ir konceptuāli definēt, plānot un dokumentēt jaunus produktus vai tehnoloģijas.

Mēs atbalstīsim Jūs pētījumu realizācijā veiksmīgai projekta turpmākai plānošanai, kā arī palīdzēsim sagatavot dokumentāciju par pētniecības un attīstības aktivitātēm Eiropas Savienības finansējuma saņemšanai projektiem tādās nozarēs kā:

  • enerģija un vide;
  • inovatīvie materiāli un tehnoloģijas;
  • nacionālā identitāte;
  • sabiedrības veselība;
  • vietējo resursu ilgtspējīga izmantošana – jauni produkti un tehnoloģijas.

Mūsu uzņēmuma pētniecības un attīstības pakalpojumu klāsts nav ierobežots. Lūdzam vērsties pie mums - lai klātienē varētu apspriest Jūsu vajadzības un mūsu iespējas!

Juridiska adrese: Auduma iela 33-2, Rīga, Latvija, LV-1024
Biroja adrese: Duntes iela 34, Rīga, Latvija, LV-1005
E-pasts: info@invex.lv

Tālrunis: +371 67377787

INVEX FONDI SIA reģ.nr. 50103557061 ir preču zīmju - nr.M66864 - INVEX; nr.M67912 - INVEX FONDI; nr.M69293 (apaļais spiedogs); nr.M66388 (vizuālā preču zīme) - lietotājs. Lietošanas un izmantošanas tiesības nodotas pamatojoties uz līgumu nr.01/01.01.20, kas noslēgts starp preču zīmju īpašnieku PROFECTUS GROUP SIA reģ.nr. 40103492416 un lietotāju INVEX FONDI SIA.

© 2022 INVEX FONDI SIA. Visas tiesības ir aizsargātas.

Developed by "DevOps" SIA

Kalkulators
Ievadiet summu
Ievadiet termiņu
Iavadiet likmi
Atmaksas grafiks
CREDIT_CALC_FORM_INPUT_SCHEDULE_REQUIRED_DEFAULT
Pasūtīt zvanu Atstājiet savu telefona numuru, un mēs piezvanīsim jums un atbildēsim uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem!
The Name is required
The Phone is required
The Police is required
Paldies par pieteikumu!. Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums norādītajā laikā.