INVEX FONDI SIA

kas izmanto INVEX FONDI preču zimes, ir daudznozaru finanšu uzņēmums un ieņem nozīmīgu vietu biznesa konsultāciju un ar biznesa pārdošanas darbībām saistīto pakalpojumu tirgū. Savu darbību INVEX grupa uzsāka 2004. gadā.

Galvenie darbības virzieni:

  • ES projektu izstrāde
  • biznesa plānu izstrāde
  • biznesa pārdošanas procedūras izstrāde un vadīšana
  • vispusīgi finanšu pakalpojumi
  • biznesa konsultācijas
  • konsultācijas nestandarta finanšu problēmu risināšanā, tostarp parādu piedziņā.

Piedāvājam:

  • augstas kvalitātes grāmatvedības pakalpojumus
  • juridiskos pakalpojumus
  • zvērināta revidenta pakalpojumus.

INVEX FONDI SIA, kā INVEX FONDI preču zīmju lietotājam, ir vairāk nekā 20 pārstāvniecības dažādās Latvijas pilsētās un reģionos, kur uzņēmumu pārstāv vadošie vietējie grāmatvedības uzņēmumi. Šāds pārstāvniecību modelis ļauj paplašināt klientu loku. Klienti saņem visus nepieciešamos pakalpojumus biznesa plānu un projektu izstrādē, lai piesaistītu Eiropas Savienības finansējumu. Palīdzot sagatavot biznesa plānu, piedāvājam klientam savu palīdzību visos projekta izstrādes posmos – sākot no idejas formulēšanas līdz pilnīgai projekta realizācijai, tostarp sadarbību ar kredītiestādēm. Jūsu biznesa projekts – tā ir mūsu atbildība.

Piedāvājam ES fondu atbalstu biznesa uzsākšanai un attīstībai arī gadījumos, ja vēlaties biznesa pārcelšanu uz Latviju no valstīm, kas nav ES dalībvalstis.

INVEX FONDI – tā ir vienota komanda un saliedēts darbs. Mūsu komandu veido pieredzējuši biznesa konsultanti un mārketinga speciālisti, projektu vērtēšanas eksperti, tai skaitā trīs ekonomikas zinātņu doktora grāda ieguvēji, un sertificēts starptautiskais nekustamo īpašumu speciālists (CIPS).

Juridiska adrese: Auduma iela 33-2, Rīga, Latvija, LV-1024
Biroja adrese: Duntes iela 34, Rīga, Latvija, LV-1005
E-pasts: info@invex.lv

Tālrunis: +371 67377787

INVEX FONDI SIA reģ.nr. 50103557061 ir preču zīmju - nr.M66864 - INVEX; nr.M67912 - INVEX FONDI; nr.M69293 (apaļais spiedogs); nr.M66388 (vizuālā preču zīme) - lietotājs. Lietošanas un izmantošanas tiesības nodotas pamatojoties uz līgumu nr.01/01.01.20, kas noslēgts starp preču zīmju īpašnieku PROFECTUS GROUP SIA reģ.nr. 40103492416 un lietotāju INVEX FONDI SIA.

© 2022 INVEX FONDI SIA. Visas tiesības ir aizsargātas.

Developed by "DevOps" SIA

Kalkulators
Ievadiet summu
Ievadiet termiņu
Iavadiet likmi
Atmaksas grafiks
CREDIT_CALC_FORM_INPUT_SCHEDULE_REQUIRED_DEFAULT
Pasūtīt zvanu Atstājiet savu telefona numuru, un mēs piezvanīsim jums un atbildēsim uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem!
The Name is required
The Phone is required
The Police is required
Paldies par pieteikumu!. Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums norādītajā laikā.