Pakalpojumi

Eiropas Savienības struktūrfondu projektu izstrāde un vadība

Eiropas Savienības finansējums, ko piedāvā ES fondi, ir nozīmīgs atbalsts daudzu biznesa projektu īstenošanā. Taču, lai saņemtu šo finansējumu, nepieciešams rūpīgi un nosacījumiem atbilstoši izstrādāts biznesa projekts.

Uzņēmuma INVEX FONDI projektu pieteikumu izstrādes konsultantiem ir vairāk nekā sešu gadu sekmīga pieredze darbā ar Eiropas Savienības pirmsstrukturālo fondu, struktūrfondu un biznesa attīstības projektu izstrādi.

Mēs palīdzēsim sagatavot kvalitatīvu aprakstošo un finanšu sadaļu izstrādi atbilstoši klienta vēlmēm unprojekta pieteikumu izvērtējošo institūciju prasībām. Mūsu pieredze liecina, ka  īpaši augstā kvalitātē jāsagatavo biznesa plāna tirgus analīzes sadaļa. INVEX FONDI profesionāļu palīdzība būs neatsverama.

Projekta pieteikumu izstrādes izmaksas tiek aprēķinātas atkarībā no projekta pieteikuma un sarežģītības pakāpes, kā arī paredzamā darba apjoma. Projektos, kas saistīti ar augstas pievienotās vērtības inovācijām vai salīdzinoši sarežģītām patentu programmām, kā arī specifiskas vai šauras nozares tirgus analīzi, samaksa par pakalpojumu tiek skatīta individuāli. Šis fakts nekādā gadījumā nepalielina klienta risku attiecībā uz INVEX FONDI atbildību projekta realizācijā kopumā.

ES struktūrfondu finansējuma piešķiršanas gadījumā kā atlīdzību par pakalpojumu vēlamies saņemt 2 – 3% no kopējā piešķirtā līdzfinansējuma summas nevis no kopējām projekta izmaksām.

INVEX FONDI sniegtie pakalpojumi ES struktūrfondu finansējuma saņemšanai:

  • Jūsu ideju pielāgošana prasībām, ko nosaka ES fondi.
  • Projekta pieteikumu izstrāde.
  • Projekta dokumentācijas izstrāde.
  • Projekta ieviešana un uzraudzība.
  • Iepirkumu dokumentācijas izstrāde.

Adrese: Vīlandes iela 7-1, Rīga, LV-1010
E-pasts: info@invex.lv

Tālrunis: +371 67212270
Fakss: +371 67212271

© 2018 INVEX FONDI SIA. Visas tiesības ir aizsargātas.

Pasūtīt zvanu Atstājiet savu telefona numuru, un mēs piezvanīsim jums un atbildēsim uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem!
The Name is required
The Phone is required
Paldies par pieteikumu!. Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums norādītajā laikā.
Kalkulators
Ievadiet summu
Ievadiet termiņu
Iavadiet likmi
Atmaksas grafiks
CREDIT_CALC_FORM_INPUT_SCHEDULE_REQUIRED_DEFAULT