Pakalpojumi

Biznesa pārdošana

Pārdot biznesu vai pārdot uzņēmumu ir nopietns un atbildīgs solis. Ja dažādu apsvērumu dēļ lēmums šādai rīcībai ir pieņemts, INVEX FONDI palīdzēs Jums korekti atrisināt ar biznesa pārdošanu saistītos jautājumus. Garantējam, ka informācija par Jūsu vēlmi pārdot uzņēmumu, netiks izplatīta publiskajā telpā.

INVEX FONDI sadarbības partneru lokā ir investīciju uzņēmumi Krievijā, Azerbaidžānā un Kazahstānā. Mūsu rīcībā ir plašas iespējas atrast Jūsu biznesam vispiemērotāko pircēju. Lai veicinātu potenciālo pircēju interesi par Jūsu uzņēmumu, vispirms tiek sagatavoti reklāmas bukleti. Šāda bukleta sagatavošanas izmaksas ir nelielas. INVEX FONDI  piedāvā tos izveidot potenciālajam investoram piesaistošā veidā, ar plašu informatīvo un vizuālo saturu.

Biznesa pārdošana ir saistīta ar uzņēmuma novērtēšanu. To šādos gadījumos nodrošina  INVEX FONDI sadarbības partneris a/s „BDO Invest Riga”.

INVEX FONDI  pieredze liecina, ka potenciālie investori uzņēmumu iegādei nav jāmeklē publiskajā telpā, izvietojot sludinājumus dažādos portālos. Pateicoties veiksmīgām partnerattiecībām, INVEX FONDI  piedāvā izmantot tiešos kontaktus sadarbībā ar ārvalstu uzņēmēju organizācijām. Šāds biznesa pārdošanas veids ir ievērojami produktīvāks, jo potenciālo pircēju var tieši pārliecināt par darījuma lietderību un tālākām attīstības iespējām.

Samaksa par pakalpojumu biznesa pārdošanas jautājumu risināšana tiek veikta tikai pēc jau notikušā darījuma.

Adrese: Vīlandes iela 7-1, Rīga, LV-1010
E-pasts: info@invex.lv

Tālrunis: +371 67212270
Fakss: +371 67212271

© 2018 INVEX FONDI SIA. Visas tiesības ir aizsargātas.

Pasūtīt zvanu Atstājiet savu telefona numuru, un mēs piezvanīsim jums un atbildēsim uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem!
The Name is required
The Phone is required
Paldies par pieteikumu!. Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums norādītajā laikā.
Kalkulators
Ievadiet summu
Ievadiet termiņu
Iavadiet likmi
Atmaksas grafiks
CREDIT_CALC_FORM_INPUT_SCHEDULE_REQUIRED_DEFAULT