Pakalpojumi

Biznesa pārdošana

Pārdot biznesu vai pārdot uzņēmumu ir nopietns un atbildīgs solis. Ja dažādu apsvērumu dēļ lēmums šādai rīcībai ir pieņemts, INVEX FONDI SIA palīdzēs Jums korekti atrisināt ar biznesa pārdošanu saistītos jautājumus. Garantējam, ka informācija par Jūsu vēlmi pārdot uzņēmumu, netiks izplatīta publiskajā telpā.

INVEX FONDI SIA, baltoties uz INVEX FONDI preču zīmēm, sadarbības partneru lokā ir investīciju uzņēmumi Krievijā, Azerbaidžānā un Kazahstānā. Mūsu rīcībā ir plašas iespējas atrast Jūsu biznesam vispiemērotāko pircēju. Lai veicinātu potenciālo pircēju interesi par Jūsu uzņēmumu, vispirms tiek sagatavoti reklāmas bukleti. Šāda bukleta sagatavošanas izmaksas ir nelielas. INVEX FONDI SIA piedāvā tos izveidot potenciālajam investoram piesaistošā veidā, ar plašu informatīvo un vizuālo saturu.

Biznesa pārdošana ir saistīta ar uzņēmuma novērtēšanu. To šādos gadījumos nodrošina  INVEX FONDI SIA sadarbības partneri, kas ir specializēti aktīvu vērtēšanas uzņēmumi.

INVEX FONDI SIA pieredze liecina, ka potenciālie investori uzņēmumu iegādei nav jāmeklē publiskajā telpā, izvietojot sludinājumus dažādos portālos. Pateicoties veiksmīgām partnerattiecībām, INVEX FONDI SIA piedāvā izmantot tiešos kontaktus sadarbībā ar ārvalstu uzņēmēju organizācijām. Šāds biznesa pārdošanas veids ir ievērojami produktīvāks, jo potenciālo pircēju var tieši pārliecināt par darījuma lietderību un tālākām attīstības iespējām.

Samaksa par pakalpojumu biznesa pārdošanas jautājumu risināšana tiek veikta tikai pēc jau notikušā darījuma.

Juridiska adrese: Auduma iela 33-2, Rīga, Latvija, LV-1024
Biroja adrese: Duntes iela 34, Rīga, Latvija, LV-1005
E-pasts: info@invex.lv

Tālrunis: +371 67377787

INVEX FONDI SIA reģ.nr. 50103557061 ir preču zīmju - nr.M66864 - INVEX; nr.M67912 - INVEX FONDI; nr.M69293 (apaļais spiedogs); nr.M66388 (vizuālā preču zīme) - lietotājs. Lietošanas un izmantošanas tiesības nodotas pamatojoties uz līgumu nr.01/01.01.20, kas noslēgts starp preču zīmju īpašnieku PROFECTUS GROUP SIA reģ.nr. 40103492416 un lietotāju INVEX FONDI SIA.

© 2022 INVEX FONDI SIA. Visas tiesības ir aizsargātas.

Developed by "DevOps" SIA

Kalkulators
Ievadiet summu
Ievadiet termiņu
Iavadiet likmi
Atmaksas grafiks
CREDIT_CALC_FORM_INPUT_SCHEDULE_REQUIRED_DEFAULT
Pasūtīt zvanu Atstājiet savu telefona numuru, un mēs piezvanīsim jums un atbildēsim uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem!
The Name is required
The Phone is required
The Police is required
Paldies par pieteikumu!. Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums norādītajā laikā.